ŽIVOTOPIS

🍼 Moje meno je Viktória Valachovičová. Narodila som sa 6. augusta 1982 v Novej Bani rodičom Ing. Milanovi Mackovi, programátorovi a manažérovi a Mgr. Jarmile Mackovej, rod. Mihálovej, učiteľke. Mám staršiu sestru Zuzanu. Navštevovala som základnú školu v Novej Bani, po vzniku cirkevnej školy som ako piatačka prestúpila na túto novovzniknutú školu. Pokračovala som štúdiom na Gymnáziu Františka Švantnera. V roku 2005 som ukončila Ekonomickú univerzitu (EU) v Bratislave, odbor Medzinárodné podnikanie.

👨‍👩‍👧‍👦 Zamestnala som sa vo firme VÚEZ, a.s. Levice ako referent zahraničných vzťahov. V roku 2006 som sa vydala a koncom júna 2007 odišla na materskú dovolenku. Narodila sa nám dcéra Paulínka, dva roky na to syn Filip. Počas materskej dovolenky som absolvovala doktorandské štúdium na EU v Bratislave, ktoré som ukončila v roku 2011. Viedla som semináre na univerzitnej pôde, aj vo firmách. V roku 2012 som sa vrátila naspäť do práce. Pracovala som v oblasti výskumných, vývojových, či vzdelávacích projektov.

🎈 V rokoch 2014 – 2017 som bola na materskej dovolenke s najmladším synom Lukášom. V tom čase som sa stala poslankyňou mestského zastupiteľstva. Počas týchto rokov som nadobudla skúsenosti s fungovaním samosprávy a naučila sa spolupracovať s ľuďmi s rôznymi názormi. V marci 2017 som nastúpila späť do práce, avšak na novú pozíciu personálnej manažérky.

⛷ Medzi moje záľuby patrí šport, najmä bicyklovanie, lyžovanie, turistika, či práca v záhrade. Som spoločenská, s manželom a deťmi sa často stretávame s rodinnými priateľmi. Máme radi kultúrne podujatia a veľmi nás tiež baví sledovať športové či umelecké úspechy našich detí.

One thought on “ŽIVOTOPIS

  1. Ahoj, toto je komentár.
    Pre správu, úpravu alebo mazanie komentárov si pozrite sekciu Komentáre na nástenke.
    Profilové obrázky komentujúcich sprostredkúva služba Gravatar.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *